Bahçe İlaçlama

Bahçe İlaçlama

Balıkesir Bahçe İlaçlama

Bahçeler, küçük mikroorganizmalar ve yer altında yaşayan, böcek, örümcek, karınca, danaburnu ve kurtçuklarla doludur. Bahçelerde genellikle ilkbahar aylarının başlarından itibaren bir hareketlilik gözlemlenir. Bahçede toprak altından çıkan canlı türleri, kemirgenler, yaban arısı ve eşek arası gibi türler yaz aylarının gelmesi ve havaların ısınmasıyla en sık rastladığımız türler olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Haşere türlerine karşı mutlaka bahçe ilaçlama yapmamız gerekmektedir.


Bahçelerde En Sık Görülen Haşere Türleri
Bahçeler genellikle yeşil alanları, çiçek ve gül çeşitleri, ağaç türleri, meyve ağaçları, üzüm ağaçları ve farklı türde canlıları barındırır. Buna ek olarak bahçelerde kazınan toprak, toprağa atılan tohum bazı haşere türlerini harekete geçirmektedir. Bahçelerde bir diğer zararlı canlı türü çeşidi ise sivrisineklerdir. Bahçeleri en sık mesken tutan varlıklardır. Bunun dışında; top böceği, yılan, çıyan, akrep, salyangoz, danaburnu, kertenkele, tahtakurdu, çekirge, örümcek, karınca, sinek, sivrisinek, yaban arısı, eşek arısı, kene, pire, bit, hamamböceği, kalorifer böceği, akar, mite, mayt, halı böceği, kulağakaçan, tespih böceği, gümüş böceği, amerikan hamamböceği, apartman böceği, karafatma, alman hamamböceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, kırkayak, kakalak, güve en sık rastlanan haşere türleridir.


Fiber Bahçe İlaçlama
Bahçelerde karma yaşayan haşere grupları bulunmaktadır. Her ne kadar haşere grubu olarak adlandırılsa da bu yaratıkların kontrol altına alınması farklı yöntemlerle sağlanmaktadır. Buna göre ilaçlama yapılacak olan bahçe alanında haşere ve böcek türlerinin tespiti yapılmalıdır. Bu tespit ise profesyonel böcek ilaçlama firması tarafından yapılmalıdır.

Garantili Yöntemler
Haşere ve diğer zararlı canlı türleri için aşağıdaki uygulama ve yöntemler sayesinde kurtulabilirsiniz.

• Sıvı İlaçlama
• Jel İlaçlama
• Kokulu İlaçlama
• Kokusuz İlaçlama
• Fare İstasyonları ve Düzenekleri

Balıkesir Bahçe ilaçlama ve bahçedeki zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda sizlere hizmet veren firmamızı 7/24 arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Garantili ilaçlama ve ekonomik fiyat fırsatlarımızdan anında yararlanın.

Bahçe İlaçlama Fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Balikesir Böcek Ilaçlama | 0 533 771 43 16

Diğer Hizmetler

7/24 Garantili ve onaylı ilaçlama için bize ulaşın.

Whatsapp!